Pod mavričnim dežnikom – 25. 1. 2024

V četrtek, 25. januarja 2024, ob 17. uri, vas vabimo v Vrtec Škofja Loka, v enoto KAMNITNIK, Partizanska cesta 1e (vhod skozi garažo, rumena dvorana). Pedagoške delavke/ci enot Bukovica, Ciciban, Pod gradom, Reteče in Rožle so za vas pripravile/i predstavo z naslovom »Vsak kaj zna!«

V gozdu živijo živali. Vse so v nečem dobre – ena dobro plava, druga hitro teče, tretja zna leteti … Vsaki se zdi, da druge živali vse bolje znajo od nje … v čem so dobre same, pa ne vidijo.           Bodo živali lahko stopile skupaj in zmogle premostiti prepreko, ki jim pride nasproti?

Vabljeni otroci od tretjega leta starosti dalje. Na srečanju bomo veseli tudi otrok, ki ne obiskujejo vrtca. Če morda koga poznate, ga povabite in pripeljite s seboj.

Prosimo vas, da na dogodek ne zamujate. Na prireditvi bo možno oddati prispevek za Sklad vrtca.

Pričakujemo vas in se veselimo srečanja z vami.

Kolektiv Vrtca Škofja Loka