Napoved stavke – sreda 9.3.2022

Spoštovani starši,

sporočam vam, da je bila tudi v našem vrtcu za sredo, 9. marca 2022, zaradi neustreznega vrednotenja pedagoškega in drugega dela, izglasovana stavka. Zavedamo se, da bo to povzročilo največ nevšečnosti prav vam, spoštovani starši.

Zavedamo se, da ste se mnogi znašli v težkih situacijah, zato smo se skupaj z zaposlenimi odločili, da zagotovimo varstvo za vse otroke, ki jih boste na ta dan pripeljali v vrtec. Vas pa, spoštovani starši, še enkrat naprošamo, da izrazite podporo naši stavki in stavkajočim tudi tako, da v kolikor imate možnost drugega varstva, otrok v sredo, 9.marca 2022, ne pripeljete v vrtec.

V ta namen vas prosimo, da pravočasno odjavite svojega otroka, vendar najkasneje v ponedeljek, 7.3.2022 do 9.00 ure.

Zahvaljujem se vam za razumevanje in vas lepo pozdravljam,

Janja Bogataj, ravnateljica

Skip to content