Dežurstvo med prazniki

Spoštovani starši,

sporočamo vam, da smo pripravili organizacijo dela za četrtek 28.4. in petek 29.4.2022. Otroci iz vseh enot bodo razporejeni v 10 oddelkov v enoti KAMNITNIK. Vrtec bo odprt od 5:30 do 16:30 ure. Za vse otroke, ki bodo v dežurni enoti, prosimo prinesite copate in vse kar bodo potrebovali.

Pred nami so praznični dnevi in vsi v Vrtcu Škofja Loka vam želimo, da jih kar najlepše preživite. Izkoristite vse lepe trenutke in se prepustite vaši in otroški domišljiji. V zadnjem obdobju soočanja z epidemijo smo morda na to malce pozabili, zagotovo pa je znotraj vas še vedno veliko igrivosti, navihanosti, strasti in veselja do življenja. Tak navdih potrebujejo tudi vaši otroci, zato se v prazničnih dneh čim večkrat razbremenite in bodite tudi vi – veliki otroci.

Želim vam, da praznični oddih še bolj poveže vašo družino, da se odpočijete in da skupaj z otroki uživate v različnih igrivostih.

Naj živi praznik dela in z njim vstop v cvetočo pomlad!

Janja Bogataj, ravnateljica

Skip to content