Spoštovani starši,

naj vas samo prijazno spomnim, da do jutri, 3.1.2021 do 9.00 ure zbiramo prijave otrok za vstop v vrtec. Kot je razvidno iz Sklepa župana bomo s ponedeljkom 4.1.2021 poslovali na dveh lokacijah; v enoti Kamnitnik in v enoti Najdihojca. V obeh enotah bodo skupine otrok oblikovane po 6 otrok, pri čemer bomo skušali zagotoviti stalne “mehurčke” in bodo otroci iz iste družine skupaj, ne glede na starost (bratci in sestrice).

Potrdila delodajalca niso več potrebna, saj ocenjujemo, da boste otroka pripeljali v vrtec zato, ker ste napoteni na delo. V vrtec naj pridejo zdravi otroci in tudi vas prosimo, da maksimalno upoštevate vse higienske in preventivne ukrepe.

Vašega otroka PRIJAVITE v aplikaciji Web vrtec za dni prisotnosti – polje se vam obarva zeleno. V kolikor bi pri prijavi imeli težavo, mi prosim sporočite na moj e – naslov: janja.bogataj@vrtec-skofjaloka.si.

Lepo vas pozdravljam in vam želim lep praznični konec tedna,

Janja Bogataj, ravnateljica