Spoštovani starši,

v četrtek, 21. februarja 2019, ob 17. uri bo v večnamenskem prostoru enote BIBA potekalo srečanje Š ole za starše z naslovom:

KAKO SPODBUJAMO RAZVOJ OTROŠ KIH MOŽGANOV?

Z vami bo svetovalna delavka, Kristina Kovačič.

Na tretjem srečanju se bomo pogovarjali o tem kako se razvijajo in odzivajo možgani otrok, kaj zmorejo razumeti in česa ne, kaj jih oblikuje ter kakšna je vloga vas staršev pri spodbujanju razvoja možganov.

Starši ste pogosto strokovnjaki za telesa svojih otrok. Veste, da temperatura nad 37 °C pomeni bolezen. Znate očistiti ureznino, da se ne okuži. Veste zaradi katere hrane vaš otrok ne more zaspati. Bi želeli izvedeti več tudi o delovanju možganov? Š e posebej sedaj, ko ste izvedeli, da imajo možgani osrednjo vlogo na vseh področjih otrokovega življenja in da določajo kdo smo in kaj počnemo.

V kolikor vas vsebina zanima in se želite seznaniti z metodami za spodbujanje celostnega razvoja možganov, vljudno vabljeni.

V pričakovanju srečanja vas lepo pozdravljamo.