Spoštovani starši,

sporočam vam, da bosta jutri odprti dve enoti vrtca in sicer enota KAMNITNIK in enota NAJDIHOJCA. Da boste lažje ugotovili kam pripeljete svojega otroka, vam prilagam razpored. Enoti vrtca bosta odprti od 6.00 ure do 16.00 ure, ob prihodu v vrtec pa se boste lahko obrnili na strokovne delavke, ki bodo imele podroben razpored (seznam otrok), ki ga po tej poti ne moremo objaviti.

Za vse otroke bo lepo poskrbljeno in verjamemo, da se tudi otroci že veselijo ponovnega srečanja z vrstniki in vzgojiteljicami/vzgojitelji in povratka nazaj v vrtec in upajmo tudi, da k bolj normalnemu življenju.

 

V enoti KAMNITNIK

otroci, ki obiskujejo enoto PEDENJPED
otroci, ki obiskujejo enoto ROŽLE
otroci, ki obiskujejo enoto KAMNITNIK
otroci, ki obiskujejo enoto  CICIBAN

 

 

V enoti NAJDIHOJCA

otroci, ki obiskujejo enoto NAJDIHOJCA
otroci, ki obiskujejo enoto BIBA
otroci, ki obiskujejo enoto BUKOVICA

Lepo vas pozdravljam in vam želim lep večer, jutri pa uspešen začetek novega delovnega obdobja v letu 2021. S skupnimi močmi bomo zmogli tudi premagati epidemijo in se vrniti v bolj veselo in sproščeno življenje. Zato poskrbimo, da bomo tudi vrtčevska vrata prestopali zdravi in upoštevali vsa zdravstvena priporočila.

Vse dobro in srečno v nov začetek smeško

Janja Bogataj, ravnateljica