Spoštovani starši,

v času odprtja vrtca po epidemiji COVID-19, se v Vrtcu Š kofja Loka srečujemo s povečanim povpraševanjem glede elektronskega obveščanja staršev. V Vrtcu Š kofja Loka vam nudimo možnost dveh spletnih storitev – prijava na e-obvestila vrtca in/ali v e-igralnico skupine, ki jo obiskuje vaš otrok. Obvestila prejemate na svoj e-poštni naslov.

Veliko vas je že prijavljeno na to obliko obveščanja, a smo se odločili, da objavimo posodobljeno navodilo o tem, kako si uredite prijavo.

Splošna obvestila vsem staršem sporoča vodstvo vrtca. Vsak oddelek pa uporablja svojo e-igralnico, preko katere strokovne delavke/delavci starše obveščajo o dogodkih in dejavnostih, ki se odvijajo v oddelku.

V obeh primerih se je predhodno potrebno prijaviti v sistem. Navodila za ureditev e-obveščanja dobite TUKAJ.

Želimo si, da bi pomembne informacije našle pot do vseh staršev.

Janja Bogataj, ravnateljica