Spoštovani starši,

skupaj z vami, smo bili tudi zaposleni včeraj iz medijev seznanjeni, da so vrtci zaradi poslabšanja epidemiološkega stanja v državi od ponedeljka, 26. oktobra 2020 zaprti, predvidoma za en teden. Ukrep je namenjen zajezitvi širjenja okužb z novim virusom SARS-CoV-2.

V času zaprtja vrtcev so starši plačila za vrtec oproščeni!

Zaradi lažje komunikacije z vami in sprejemanja prijav, smo se v Vrtcu Š kofja Loka odločili, da za prihodnji teden ODJAVIMO vse otroke.

V prilogi vam pošiljam obvestilo naše občine in vas prosimo, da si ga preberete in PRIJAVITE samo tiste otroke, za katere NE BO mogoče organizirati varstva drugače. V obvestilu občine Š kofja Loka so navedene NUJNE SLUŽBE in nujne dejavnosti. Potrebo po varstvu otroka morata dokazovati oba starša, zato vam posredujem tudi vzorec potrdila, ki ga izpolni vaš delodajalec.

V vrtec pripeljite SAMO ZDRAVE otroke in ZDRAVI ostanite tudi vi. Prosimo vas, da ob oddaji otroka s seboj prinesete tudi izjavo o njegovem zdravstvenem stanju.

V kolikor bi potrebovali kakšne dodatne informacije lahko sporočite na e – naslov: janja.bogataj@vrtec-skofjaloka.si

Lepo vas pozdravljam

Janja Bogataj, ravnateljica