Spoštovani starši,

V mesecu februarju poteka vpis v osnovno šolo za šoloobvezne otroke, rojene med 1. 1. 2011 in 31. 12. 2011. Starše otrok, ki boste zaprosili za odložitev šolanja ali o tem še razmišljate, prosimo, da izpolnite obvestilo o odložitvi šolanja. V primeru, da nas o odlogu ne obvestite pravočasno, v vrtcu ne moremo načrtovati prostega mesta za vašega otroka v novem šolskem letu.
Obrazec z obvestilom dobite pri svoji vzgojiteljici v oddelku, prav tako ga v oddelku lahko tudi oddate. Rok za oddajo obrazcev je 10. 3. 2017. 
O odločitvi glede odložitve šolanja se lahko posvetujete z otrokovo vzgojiteljico ali svetovalno delavko vrtca.

Vse starše opozarjamo, da je kljub načrtovanemu odlogu udeležba na vpisu v osnovno šolo obvezna.
Z lepimi pozdravi,

Svetovalna delavka:
Andreja Demšar
Ravnateljica:
Janja Bogataj