Spoštovani starši,

obveščam vas, da bo do konca meseca januarja, na podlagi sklepa Občine, dejavnost predšolske vzgoje v Vrtcu Š kofja Loka potekala za otroke, katerih starši so razporejeni na delo in ne morejo zagotoviti varstva za svojega otroka.

V dneh od 18.1. do 29.1. 2021 bo dejavnost predšolske vzgoje potekala na naslednjih lokacijah:

  • enota Kamnitnik
  • enota Najdihojca
  • enota Biba
  • enota Pedenjped
  • enota Rožle

Prosimo vas, da v vrtec pripeljete SAMO ZDRAVE OTROKE in da tudi vi v prostore vrtca vstopate ZDRAVI. Otroke prijavite v aplikaciji Web vrtec najkasneje do nedelje, 17.1.2021 do 9.00 ure, da bomo lahko pripravili optimalno organizacijo “mehurčkov” /oddelkov, ki še vedno poslujejo v znižanem normativu.

Želimo vam lep vikend in ostanite zdravi.

Lepo vas pozdravljam,

Janja Bogataj, ravnateljica