glede na to, da epidemiološka situacija v državi še vedno ne dopušča sproščanja ukrepov, bo tudi v nadaljevanju dejavnost predšolske vzgoje v Vrtcu Š kofja Loka potekala za otroke, katerih starši so razporejeni na delo in ne morejo varstva za svojega otroka organizirati na drugačen način.

Na podlagi Sklepa Občine, bo dejavnost predšolske vzgoje v tednu od 11.1.2021 do 15.1.2021 potekala na naslednjih lokacijah:

Enota Kamnitnik:

-        za vse otroke iz enote Kamnitnik, ter njihove sorojence, ki so vključeni v druge enote vrtca,

-        za vse otroke iz enote Ciciban, ter njihove sorojence, ki so vključeni v druge enote;

Enota Najdihojca:

-        za vse otroke iz enote Najdihojca, ter njihove sorojence, ki so vključeni v enoto Biba ali Bukovica,

-        za vse otroke iz enote Bukovica;

Enota Biba:

-        za vse otroke iz enote Biba;

Enota Pedenjped:

-        za vse otroke iz enote Pedenjped, ter njihove sorojence, ki so vključeni v enoto Rožle ali oddelek v Retečah,

-        za vse otroke iz enote Rožle in oddelka v Retečah.

Prosimo vas, da v vrtec pripeljete SAMO ZDRAVE OTROKE in da tudi vi v prostore vrtca vstopate ZDRAVI. Otroke prijavite v aplikaciji Web vrtec najkasneje do nedelje, 10.1.2021 do 9.00 ure, da bomo lahko pripravili optimalno organizacijo “mehurčkov” /oddelkov, ki še vedno poslujejo v znižanem normativu.

Želimo vam lep vikend in ostanite zdravi.

S skupnim  in odgovornim ravnanjem bomo sami storili največ, da se bodo počasi lahko začele sproščati dejavnosti na področju vzgoje in izobraževanja.

Lepo vas pozdravljam,