glede na to, da epidemiološka situacija v državi še vedno ne dopušča sproščanja ukrepov, bo tudi v nadaljevanju dejavnost predšolske vzgoje v Vrtcu Škofja Loka potekala za otroke, katerih starši so razporejeni na delo in ne morejo varstva za svojega otroka organizirati na drugačen način.

Na podlagi Sklepa Občine, bo dejavnost predšolske vzgoje v tednu od 11.1.2021 do 15.1.2021 potekala na naslednjih lokacijah:

Enota Kamnitnik:

–        za vse otroke iz enote Kamnitnik, ter njihove sorojence, ki so vključeni v druge enote vrtca,

–        za vse otroke iz enote Ciciban, ter njihove sorojence, ki so vključeni v druge enote;

Enota Najdihojca:

–        za vse otroke iz enote Najdihojca, ter njihove sorojence, ki so vključeni v enoto Biba ali Bukovica,

–        za vse otroke iz enote Bukovica;

Enota Biba:

–        za vse otroke iz enote Biba;

Enota Pedenjped:

–        za vse otroke iz enote Pedenjped, ter njihove sorojence, ki so vključeni v enoto Rožle ali oddelek v Retečah,

–        za vse otroke iz enote Rožle in oddelka v Retečah.

Prosimo vas, da v vrtec pripeljete SAMO ZDRAVE OTROKE in da tudi vi v prostore vrtca vstopate ZDRAVI. Otroke prijavite v aplikaciji Web vrtec najkasneje do nedelje, 10.1.2021 do 9.00 ure, da bomo lahko pripravili optimalno organizacijo “mehurčkov” /oddelkov, ki še vedno poslujejo v znižanem normativu.

Želimo vam lep vikend in ostanite zdravi.

S skupnim  in odgovornim ravnanjem bomo sami storili največ, da se bodo počasi lahko začele sproščati dejavnosti na področju vzgoje in izobraževanja.

Lepo vas pozdravljam,