V prihodnjem tednu od 30.11. 2020 do 4.12.2020 bo Vrtec Škofja Loka še vedno odprt samo za nujne primere. S strani Občine Škofja Loka je sklep pripravljen za 14 dni, torej do 11. decembra. V kolikor se bodo razmere začele sproščati, bo Občina Škofja Loka sklep preklicala.

Nujno varstvo otrok se bo za otroke, ki so vključeni v vrtec Škofja Loka, izvajalo v enoti Kamnitnik, Partizanska cesta 1e, med 6.00 in 16.00 uro.

Starši, ki izpolnjujejo pogoje za nujno varstvo, morajo vrtcu predložiti naslednji potrdili:

V kolikor starši potrebujete nujno varstvo, vas prosimo, da za dneve prisotnosti otroka prijavite v aplikaciji WEB VRTEC.

Želim vam, da kljub nastalim razmeram najdete čas tudi zase, da si v miru privoščite skodelico čaja in da čim več časa preživite na svežem zraku, če se le da, v objemu sonca.

Lepo vas pozdravljam in vam želim vse dobro.