V mesecu februarju poteka vpis v osnovno šolo za šoloobvezne otroke, rojene med 1. 1. 2012 in 31. 12. 2012. Starše otrok, ki boste zaprosili za odložitev šolanja ali o tem še razmišljate, prosimo, da izpolnite obvestilo o odložitvi šolanja. V primeru, da nas o odlogu ne obvestite pravočasno, v vrtcu ne moremo načrtovati prostega mesta za vašega otroka v novem šolskem letu.

Obrazec z obvestilom dobite pri svoji vzgojiteljici v oddelku ali na spletni strani. Oddate ga lahko v oddelku ali na upravi vrtca. Rok za oddajo obrazcev je 9. 3. 2018.

O odločitvi glede odložitve šolanja se lahko posvetujete z otrokovo vzgojiteljico ali svetovalno delavko vrtca.

Vse starše opozarjamo, da je kljub načrtovanemu odlogu udeležba na vpisu v osnovno šolo obvezna.