ODJAVE OTROK NA DELOVNE DNI V ČASU JESENSKIH POČITNIC

ponedeljek, 30.10., četrtek, 2.11., petek, 3.11.2017

Spoštovani starši!

Sporočamo vam, da bomo v tednu jesenskih počitnic organizirali dežurstvo za otroke, ki bodo prisotni v vrtcu. Take odločitve sprejemamo zato, ker nam izkušnje kažejo, da je v tem času v vrtcu manj otrok, pedagoške delavke in delavci pa lahko izrabijo preostanke dopustov. Delo v vrtcu poteka preko celega leta, prav pa je, da so pedagoške delavke in delavci na delu takrat, ko je prisotna večina otrok.

Prosimo vas, da v kolikor veste, da bo otrok v teh dneh odsoten, odjavo preko aplikacije Vasco Web Vrtec ali SMS sporočila izvedete do torka, 24.10.2017, do 7.00 ure zjutraj.

Računamo, da boste pravočasno odjavili otroke za katere veste, da jih v času jesenskih počitnic ne bo, da bomo tudi mi lažje organizirali delo v vrtcu.

Želimo vam, da prijetno preživite jesenske dni in da namenite čas trenutkom, ki jih boste preživeli z vašimi otroki.

Z lepimi pozdravi!