Spoštovani starši!

Bližajo se prvomajski prazniki in po naših izkušnjah je takrat v vrtcu prisotnih manj otrok. V petek, 28.4. 2017, načrtujemo združevanje oddelkov in enot, mesto v vrtcu pa bomo zagotovili otrokom katerih starši boste na delu.

Vsi ostali starši pa po novem MORATE SAMI NAREDITI ODJAVO PREKO APLIKACIJE VASCO Veb Vrtec, najkasneje do torka, 25.4.2017, do 7.00 URE ZJUTRAJ. Podatke o številu odjavljenih otrok potrebujemo zaradi optimalne organizacije dela. Prav tako vas prosimo, da do omenjenega roka naredite odjavo za svojega otroka tudi v tednu od 3.5.-5.5., v kolikor veste, da ga ne boste pripeljali v vrtec.

Z letošnjim šolskim letom je sistem organizacije dežurstev drugačen – STARŠI OTROKE ODJAVLJATE SAMI in vas zato vljudno prosimo za sodelovanje in pravočasen odziv. V kolikor vašega otroka v navedenih dneh ne bo v vrtec je odjava z vaše strani NUJNA!

Z lepimi pozdravi!