Aktualno


Šola za starše

V letošnji Šoli za starše želimo poudariti pomen zgodnjega razvoja v predšolskem obdobju, ki se kasneje odraža na številnih področjih v življenju posameznika. Kako razvijamo otrokova močna področja? Kako prepoznamo ali preprečimo morebitne težave? Ali dovolj dobro opazujemo, razumemo in...

Anketa za starše

Spoštovani starši! V Vrtcu Škofja Loka si prizadevamo zagotavljati zadovoljstvo in dobro počutje otrok in staršev. Pripravili smo kratko anketo s katero želimo ugotoviti, kako starši vidite in ovrednotite naše delo. Vaša mnenja, predlogi so nam zelo pomembni, zato vas prosimo, da odgovor...

Prvomajski prazniki

Spoštovani starši!   Bližajo se prvomajski prazniki in po naših izkušnjah je takrat v vrtcu prisotnih manj otrok. V petek, 28.4. 2017, načrtujemo združevanje oddelkov in enot, mesto v vrtcu pa bomo zagotovili otrokom katerih starši boste na delu.   Vsi osta...

Obvestilo staršem - odloženo šolanje

Spoštovani starši,
V mesecu februarju poteka vpis v osnovno šolo za šoloobvezne otroke, rojene med 1. 1. 2011 in 31. 12. 2011. Starše otrok, ki boste zaprosili za odložitev šolanja ali o tem še razmišljate, prosimo, da izpolnite obvestilo o odložitvi šolanja.